PHARMA HERMETIC Professional Hair Recovery kit SP55 - Profesionálna REVOLUČNÁ 7-týždňová vlasová kúra zameraná na ZASTAVENIE vypadávania vlasov a podporu ich opätovného RASTU. VÝSLEDKY POTVRDENÉ!

Kód: A1436
Novinka DORUČENIE 24H
€260 –58 %
Professional Hair Recovery kit
€260 –58 % €109 / bal. €130,80 vrátane DPH €109 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.6.2024
Možnosti doručenia

Zažite 7-týždňovú REVOLUČNÚ intenzívnu vlasovú kúru so súpravou Silver Kit! 

Obsah: 10 x 2 ml ampulky SP55 – 5 x 5 ml injekčné liekovky SP55 – 1 x 50 ml pleťová voda SP55.

Kompletná stratégia boja proti vypadávaniu vlasov. Táto súprava obsahuje Hair Recovery Program SP 55, ktorý sa používa v niektorých z najznámejších vlasových kliník na svete.

Na nechirurgické a bezbolestné ošetrenie proti vypadávaniu vlasov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zažite 7-týždňovú intenzívnu celovlasovú kúru so súpravou Silver Kit!

Obsah: 10 x 2 ml ampulky SP55 – 5 x 5 ml injekčné liekovky SP55 – 1 x 50 ml pleťová voda SP55.

7-týždňová intenzívna liečba

Kompletná stratégia boja proti vypadávaniu vlasov. Táto súprava obsahuje Hair Recovery Program SP 55, ktorý sa používa v niektorých z najznámejších vlasových kliník na svete.

Na nechirurgické a bezbolestné ošetrenie proti vypadávaniu vlasov.

Silver Kit SP55 je najúčinnejším riešením proti vypadávaniu vlasov, s viditeľnými výsledkami za 4 týždne; po 8 týždňoch budete veľmi nadšení. Konečne produkt s viditeľnými aj hmatateľnými výsledkami.

Dôležitá je disciplína klienta, dôsledne dodržiavajte protokol, aby ste dosiahli výsledky; produkt už preukázal svoju účinnosť.

Prečo si vybrať Silver Kit SP55? Obsah tejto súpravy vám poskytne komplexnú kúru na vytvorenie základu proti vypadávaniu vlasov do 8 týždňov. Máte všetky ingrediencie na efektívne riešenie vášho vypadávania vlasov. Potom môžete pokračovať v údržbe vypadávania vlasov podľa protokolu.

Pharma-Hermetic SP 55 je vedecky dokázaný. Najlepším dôkazom je váš výsledok.

  • 100% sterilné, organické, prírodné zložky.
  • Priekopníci biotechnológie. Jednoduché, bezpečné a efektívne použitie.
  • Klinicky a dermatologicky testované a testované na toleranciu. Recenzované Svetovou trichologickou spoločnosťou.
  • Viac ako 20 rokov skúseností vo farmakologickom a kozmetickom odvetví vo svete krásy.
  • Mechanizmus účinku podporuje kmeňové bunky vo vlasovom folikule a bojuje proti DHT.
  • Vhodné pre všetky typy vypadávania vlasov, všetky vekové kategórie, typy pleti a vlasov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Pharma Hermetic 100x500

Filozofia Pharma Hermetic je španielska pharma spoločnosť, založená na farmaceutických konceptoch, ktoré aplikuje na výskum a vývoj vynikajúcich kozmetických produktov. Využívajúc synergie skupiny, tiež inovuje a vytvára nové receptúry pre kozmetické a biotechnologické produkty.

Produkty Pharma Hermetic sú vyrábané podľa prísnych noriem GMP so schválením EÚ. Pharma Hermetic pevne verí, že tajomstvo krásy sa spolieha na prevenciu ako povinné opatrenie pre ženy aj mužov na celom svete, rozpoznajúc ich hlbšie túžby a maximálne prejavy svojej jedinečnej osobnosti. Pharma Hermetic Limited je jedným z priekopníkov v oblasti produktov vlasovej biotechnológie v Barcelone v Španielsku. Je to špeciálna farmaceutická spoločnosť vyrábajúca produkty na starostlivosť o vlasy a kozmetické prísady.

AranchaBenedí Fotografía __08

Slovo hermetický pochádza z princípu príčiny a následku opísaného v knihe Kybalion (Hermetická filozofia), veríme, že existuje príčina a následok všetkých biologických procesov v našom tele vrátane vypadávania vlasov, preto sme dôkladne preskúmali príčiny vypadávanie vlasov u mužov a žien nájsť bezbolestné, lokálne riešenie, bez vedľajších účinkov s dlhodobými výsledkami.

Pharma Hermetic sa zrodila po rozsiahlych viac ako 20-ročných skúsenostiach v kozmetickom a farmaceutickom svete, zakladatelia Pharma Hermetic sa rozhodli spojiť svoje znalosti a nadobudnuté know-how a založiť spoločnosť, ktorá by svoju činnosť zamerala práve na starostlivosť o vlasy.