HAIR COCKTAIL HAPPY MOTHER´S DAY S PRÍCHUŤOU ČIERNA RÍBEZĽA 99g

Kód: A8801
Novinka DORUČENIE 24H NOVÉ a ešte LEPŠIE CENY
Značka: ORIN
€27,50 / bal. €33 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Možnosti doručenia

Aj Vám sa zdá výber darčeka pre Vašu mamu ako nesplniteľná úloha? Hlavne, ak je Vaša mama typ všetko mám a nič nepotrebujem.

Deň matiek je však jediný deň v roku, kedy môžeme našim mamám, svokrám, starým mamám či krstným mamám oficiálne pripomenúť, že si ich vážime a ďakujeme im za všetko, čo pre nás po celý rok robia. S týmto vedomím som navrhol aj limitku Happy Mother’s Day.

Len si predstavte radosť Vašej mamy, keď jej do rúk vložíte dózu v tomto krásnom dizajne. Pod jej obalom sa ukrýva 28 vrecúšok, z ktorých si Vaša mama pripraví šťavnatý ríbezľový nápoj, ktorý opantá jej chuťové bunky. A to nie je všetko, v jednom takomto nápoji Vaša mama príjme až 20 zložiek, ktoré sa postarajú o zdravie a kvalitu jej vlasov. A ktorá žena netúži po ukážkovej korune krásy?

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečo by som mala začať s intenzívnou vlasovou kúrou HAIR COCKTAIL?

– Vypadávajú mi vlasy.
– Lámu sa mi vlasy.
– Moje vlasy stratili objem.
– Mám pocit, že moje vlasy sú bez života a bez lesku.
– Chcem si udržať svoje prirodzene krásne a zdravé vlasy.

V Hair Cocktaile čierna ríbezľa sme ponechali Vašu obľúbenú zložku astaxantín:

Prečo vlasy potrebujú astaxantín?

Počuli ste už o najznámejšom lekárovi amerických celebrít? Je ním uznávaný dermatológ Nicholas Perricone, ktorý nazval astaxantín úžasným antioxidantom, vďaka ktorému môže byť každá žena krásna, zdravá a žiarivá. Tento dlho utajovaný elixír mladosti podľa neho podporuje zdravie pokožky, zvlášť, ak je namáhaná počas pobytu na slnku a v poveternostných podmienkach. Zároveň ide o prírodné farbivo, ktoré rozhodne využijú aj naše vlasy. O jeho skvelých účinkoch sú už roky presvedčené aj svetové ikony ako Madona či Heidi Klum. Aj to bol jeden z dôvodov, prečo som sa rozhodol môj Hair cocktail obohatiť o tak exkluzívnu zložku, akou je astaxantín. Naša vlasová pokožka je celoročne namáhaná klímatizáciou, chladom, teplom, zmenou počasia či UV žiarením, a preto potrebuje dostatočnú regeneráciu. Nezabúdajte, že zdravé vlasy potrebujú v prvom rade dobrú pôdu a tou je zdravá vlasová pokožka. Len v kvalitnej „zemine“ môže vyrásť dobrá úroda.

Čo je to astaxantín?

Astaxantín je jeden z najsilnejších antioxidantov z rodu karotenoidov (prírodných farbív). Pochádza z riasy, ktorou sa živí napríklad aj divoký losos. Táto zložka predstavuje silu pre tkanivá, vďaka čomu losos dokáže plávať tisíce kilometrov proti prúdu. Astaxantín je charakteristický aj vďaka silnému ružovému pigmentu, čo vysvetľuje sfarbenie lososa do ružova. Zároveň je potravou aj pre plameniaky či krevety. Keď viaceré štúdie preukázali, že astaxantín má skvelé využitie pre ryby, odborníci predpokladali, že by mohol mať rovnako skvelé využitie aj pre ľudí. V súčasnosti sa využíva na rôzne zdravotné účely a svoju obľubu si získal aj v kozmetickom odvetí pri procese starnutia. 

Základné zložky:

Extrakt z prasličky roľnej

Táto exkluzívna bylina sa stáva čoraz obľúbenejšou aj v našich končinách. Viete, prečo je tomu tak? Má vysoký obsah oxidu kremičitého, vďaka ktorému sa dokážu dôležité živiny transportovať až do vlasových folikúl. Nedostatočná alebo nesprávna starostlivosť môže viesť k nadmernému vypadávaniu vlasov.

Extrakt z bambusu
Bambucký extrakt je veľmi vzácna surovina, ktorá pochádza z afrického stromu Shea, ktorý vo veľkom množstve obsahuje prospešné mastné kyseliny. Tie prispievajú k hĺbkovej hydratácii pokožky hlavy a vlasov. Keďže je vhodný pre zmiešaný typ vlasov (mastné pri korienkoch a suché na končekoch) a ten trápi väčšinu ľudí, je súčasťou môjho cocktailu.

Kľúčové zložky:

Hydrolyzovaný keratín 98%

O tejto exkluzívnej zložke ste už určite počuli. Keratín je bielkovina, ktorá tvorí veľké percento štruktúry vlasov a vo veľkej miere môže zodpovedať za ich kvalitu, rast či pevnosť. Pozrite sa, v čom všetkom Vám keratín dokáže pomôcť. 

Kyselina hyalurónová
Vďaka svojej schopnosti udržiavať vlhké prostredie má významnú úlohu v profesionálnej vlasovej kozmetike. Práve vďaka tejto vlastnosti sa využíva na hydratáciu pokožky a pokožky vlasov.
 
Selén
Prispieva k udržaniu zdravých vlasov, k udržaniu zdravých nechtov, k správnemu fungovaniu imunitného systému a tiež k ochrane pred oxidačným stresom.
 
Biotín
Ide o významnú látku, ktorá prispieva k udržaniu zdravých vlasov a k udržaniu zdravej pokožky.
 
Zinok
Prispieva k udržaniu zdravých vlasov, k udržaniu zdravých nechtov a k udržaniu zdravej pokožky. Zinok tiež prispieva k ochrane pred oxidačným stresom a k správnemu fungovaniu imunitného systému.
 
Železo
Železo, ktorého nedostatok v ženskom tele môže viesť k poškodeniu a nadmernému vypadávaniu vlasov.

Prírodné zložky:

Aloe Vera extrakt

Táto rastlina je nabitá mnohými živinami, minerálmi a vitamínmi. Pre jej všestranné využitie je vhodná aj na vlasy. V tejto receptúre je najmä pre jej vhodnosť pre vlasy, najmä, ak je pokožka postihnutá lupinami. Pozrite sa, v čom všetkom Vám aloe vera môže pomôcť. 
 

Extrakt z plodov citrónovníka pravého s bioflavonoidmi

Citrusové bioflavonoidy sú vhodné pre priepustnosť kapilárnych ciev. Vlasová pokožka obsahuje veľké množstvo týchto ciev, takže bioflavonoidy podporujú jej vyživovanie a vstrebávanie vitamínu C. Predstavte si vlasovú pokožku ako pôdu, v ktorej majú korene naše vlasy. Táto látka zabezpečuje, aby sa do našich vlasov dostali všetky živiny, ktoré potrebujú.
 

Vitamín C z Aceroly

Prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Taktiež prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, prispieva k regenerácii redukovanej formy vitamínu E. Vitamín C tiež zvyšuje vstrebávanie železa, ktoré sme do môjho produktu pridali.

Látky, podporujúce hormonálnu rovnováhu a imunitu, zodpovedajúce za kvalitu vlasov:

Akáciová vláknina

Vedeli ste, že až 80% našej imunity sa nachádza v našich črevách? To, či je naša imunita v poriadku, sa prejavuje vo viacerých oblastiach. Jednou z nich môžu byť aj vlasy. Práve preto je dôležité, aby bola naša imunita v poriadku. Akáciová vláknina sa ako jediná dokáže udržať v celej dĺžke čreva. Na rozdiel od iných vláknin, sa v čreve postupne uvoľňuje 24-48 hodín. Ostatné typy vláknin sa udržia iba v prvej tretine tenkého čreva a uvoľňujú sa len 2-6 hodín, čím sa oslabuje ich efekt.
 

N-acetyl Cysteín

Ide o významný antioxidant, čo znamená, že spomaľuje starnutie. Oxidačný stres môže potenciálne hrať významnú úlohu pri strate vlasov. Má tiež dôležitú úlohu pri ochrane kože.
 

L-Glutamín

Výsledky viacerých výskumov zistili, že L-glutamín je dôležitou živinou pre rýchlo deliace sa bunky. L-glutamín je stavebný prvok bielkovín, dôležitý pre udržanie energie, rast a regeneráciu tkanív. Jeho nedostatok môže mať za následok funkčné poruchy imunitného systému alebo čreva, ktoré ako sme už pri akáciovej vláknine uviedli, majú vplyv aj na ďalšie oblasti ľudského zdravia.
 

B komplex vitamíny

Ženy často trpia hormonálnou nerovnováhou, čo sa môže prejaviť vo viacerých oblastiach ich života. Jednou z nich sú aj vlasy. V takomto prípade padajú, lámu sa, ich rast sa zastaví, v extrémnejších prípadoch to môže viesť až k plešateniu. Potom už nestačí iba vlasová kozmetika, ale je potrebné prijímať vitamíny ústnou formou.

HAIR Cocktail obsahuje vitamíny, ktoré podporujú hormonálnu rovnováhu ženského tela zvnútra. Vaše vlasy sa doslova napijú chýbajúcich vitamínov, ktoré podporujú hormonálnu rovnováhu a imunitu:

  • B komplex vitamínov: B1, B2, B5, B6, B9 – Je známe, že niektoré z vitamínov B-komplexu môžu pozitívne podporiť zlepšenie rastu vlasov, ich lesk a hrúbku.
Zložky

Akáciová vláknina, výťažok z plodov malpígie holej (Acerola), L-Glutamín, Hydrolyzovaný keratín 98%, prírodná aróma: jahoda, farbivo: červená repa, regulátor kyslosti: kyselina jablčná, extrakt z listov Aloe pravej (Aloe vera), zinok (glukónan znočnatý), kyselina pantoténová (D-pantotenát vápenatý), extrakt z plodov citrónovníka pravého pravého s bioflavonoidmi, extrakt z prasličky roľnej, N-acetyl cysteín, Hyaluronan sodný, sladidlo: glykozidy steviolu, selén (L-selenometionín), extrakt z listov bambusu s obsahom silice, Astaxantín 5%, železo -mikroenkapsulované (sacharát železitý), vitamín B1 (tiamínmononitrát), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutámová), biotín (D-biotín). Pôvod základne zložky z EÚ.

Odporúčaná denná dávka

1 vrecúško 1x denne

Množstvo účinných látok
Množstvo účinných látok 1 vrecúško 3,52 g *RVH%
Akáciová vláknina 2000 mg
L-Glutamín 200 mg
Hydrolyzovaný keratín 98% 200 mg
Aloe Vera extrakt 100 mg
Extrakt z plodov citrónovníka pravého s bioflavonoidmi 25 mg
N – acetyl Cysteín 50 mg
Vitamín C z Aceroly 50 mg 62%
Extrakt z prasličky roľnej 50 mg
Kyselina hyalurónová 30 mg
Vitamín B5 12 mg 200%
Zinok 10 mg 100%
Extrakt z Bambusu 10 mg
z toho silica 7 mg
Astaxantín 5% 10 mg
Vitamín B1 5 mg 454%
Vitamín B2 5 mg 357%
Vitamín B6 5 mg 357%
Železo 2400 mcg 17%
Kyselina listová 300 mcg 150%
Selén 55 mcg 100%
Biotín 50 mcg 100%

*RVH% – Referenčné výživové hodnoty

Návod na použitie

Do pohára s objemom 100 ml nasypte 1 vrecúško 3,52 g výživového doplnku HAIR COCKTAIL, zalejte vodou a dobre premiešajte. Po úplnom rozpustení nápoj vypite. Balenie obsahuje 28 vrecúšok.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: