STYLAGE BI-Soft XL Lidokaín 2x1ml s Mannitolom s PREDĹŽENÝM ÚČINKOM pre EŠTE LEPŠIE výsledky!

Kód: A1332
CENOVÝ HIT DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: STYLAGE
€180 –17 %
Stylage BI Soft XL Lidokaín│Zöllner Medical│DermalneVyplne.sk
€180 –17 % €149 / bal. €163,90 vrátane DPH €74,50 / 1 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Stylage® BI-Soft XL Lidokaín je injekčný volumizér kyseliny hyalurónovej špeciálne navrhnutý na obnovenie objemu tváre, ktorý sa časom stratil. Obnovením objemu tváre poskytuje Stylage® BI-Soft XL Lidokaín harmonickejšiu rovnováhu tvárových vlastností rekonštruovaním lícnych oblastí, lícnych kostí, brady a čeľustí pre plnší, jemnejší a mladistvý vzhľad. 

Stylage® BI-Soft XL Lidokaín je často používaná výplň na klinikách, ktorá sa teší veľkej obľube klientiek práve pre obsah Mannitolu, ktorý zabezpečí dlhšiu výdrž výplne v pokožke.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stylage® BI-Soft XL Lidokaín je injekčný volumizér kyseliny hyalurónovej špeciálne navrhnutý na obnovenie objemu tváre, ktorý sa časom stratil. Obnovením objemu tváre poskytuje Stylage® XL Lidocaine harmonickejšiu rovnováhu tvárových vlastností rekonštruovaním líca, lícnych kostí, brady a čeľustí pre plnší, jemnejší a mladistvý vzhľad.

Stylage® BI-Soft XL Lidokaín môže tiež pomôcť pri liečbe ochabnutia pokožky. Používajte Stylage® XL lidokaín pre podkožnú aplikáciu alebo v hlbokej derme. Obsahuje lidokaín, silné anestetikum pre pohodlnejšiu a bezbolestnú aplikáciu. 

Stylage® BI-Soft XL Lidokaín je často používaná výplň na klinikách, ktorá sa teší veľkej obľube klientiek práve pre obsah Mannitolu, ktorý zabezpečí dlhšiu výdrž výplne v pokožke. 

Čo je to Bi-Soft? Ten rozdiel pocítite vo vašich rukách! 

Bi-Soft Technology  

Inovatívny patentovaný injekčný systém. Laboratóriá VIVACY vyvinuli vo svojom pokračujúcom úsilí o inovatívnu excelentnosť v lekárskej estetike patentovaný systém podávania injekcií novej generácie Bi-SOFT® Injection Technology.

Táto novo navrhnutá ergonomická injekčná striekačka ponúka lekárom väčšiu presnosť, pohodlie a kontrolu pri ich každodennej estetickej praxi.

Viac produktov z rady Stylage® nájdete online tu:

Balenie pozostáva z:

  • 2 x 1ml injekčná striekačka
  • 2  x 23G a 2x27G ihly
  • 26 mg/g zosieťovaná kyselina Hyalurónová
  • 0,3% Lidokaín
  • Mannitol

Výhody Stylage® BI-Soft XL Lidokaínu:

  • Obnoví stratený objem tváre
  • Zrekonštruuje črty tváre
  • Ošetrenie mierneho až silného ochabnutia pokožky

Ako dlho vydrží výsledok?

Vo všeobecnosti môžu výsledky trvať až 12 mesiacov. Trvanie závisí od individuálneho životného štýlu, veku a typu pleti.


PÔVOD TOHTO VÝROBKU JE VÝHRADNE Z EURÓPSKEJ ÚNIE (EU) 

EU

 

 

Vivacy presents Bi-SOFT® Injection Technology

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: